Zapewniamy transport:

www.bagazowki.szczecin.pl


  • mebli,
  • sprzętu AGD RTV,
  • sprzętu biurowego,
  • maszyn i urządzeń,
  • motocykli, skuterów, rowerów,
  • łodzi,
  • materiałów budowlanych, okien, drzwi
  • sprzętu i materiałów ogrodniczych,
  • palet z towarem.
  • ... oraz wielu innych rzeczy

Cennik bagażówek

Proszę wybrać swój rejon


Cennik bagażówek na prawobrzeżu
Cennik bagażówek w centrum SzczecinaProblem z przewozem sprzętu? mebli? palet z towarem?

     Utrudnienia związane z brakiem odpowiedniego transportu podczas przeprowadzki? Żaden problem! Właśnie po to od 2000 roku istniejemy na Szczecińskim rynku. Oferujemy wiele opcji w tym usługi transportowe sprzętów biurowych i nie tylko, przewóz rzeczy osobistych podczas przeprowadzek, transport zarówno wielkogabarytowych artykułów, jak i małego, ale cennego mienia.

Dlaczego warto zlecić przewóz rzeczy, właśnie nam?


Przede wszystkim przez lata zdobyliśmy doświadczenie, którego brak mniejszym, świeżo powstałym usługodawcom. Nasze taxi bagażowe Szczecin to odpowiednio dostosowana i cały czas udoskonalana flota pojazdów, mających na celu transport mienia w taki sposób, aby nie narażać klienta na straty. Do tego proponujemy nie tylko przewóz rzeczy, ale także profesjonalne doradztwo i pomoc w zakresie ich przygotowania przed załadunkiem do bagażówki, jak i dodatkowe opcje rozładunku przez załogę.

Kto korzysta z firm oferujących usługi transportowe?


W tej chwili, taxi bagażowe, to już nie tylko usługi dla firm, które zmieniają lokum czy zakupują nowe sprzęty, ale i dla osób prywatnych, którym potrzebna jest pomoc w czasie przeprowadzki, czy po prostu przewozu cennych rzeczy lub sprzętu RTV – AGD.

Zakres usług oferowanych przez nasze bagażówki to przewóz różnorakich rodzajów rzeczy, a momentami nasza firma staje się konkurencyjna i atrakcyjna cenowa, w porównaniu do usług dowozu proponowanych przez sklepy i markety. Dlatego niestraszny jest dla nas przewóz rzeczy nawet takich jak artykuły budowlane, transport palet czy sprzętów.

Jaki zasięg działania mają proponowane przez nas bagażówki?


Oferujemy przewóz mienia na terenie praktycznie całego kraju. Pozwala nam na to flota odpowiednio przygotowanych, niezawodnych pojazdów, wyposażonych także w GPS, pokonujących trasy niezależnie od pory dnia. Na dodatek, możemy także zaproponować transport między miastowy, w konkretne miejsca za połowę ceny, korzystając z tego, że na stałe obsługujemy wybrane trasy.

Nie boimy się wyzwań i przewozimy wszystko to co zmieści się do samochodu

i co tylko może przyjść naszym klientom do głowy. 

Często zadawane pytania

Dalsza trasa kursu bagażówki liczona jest od punku A (załadunek) do punkt B (rozładunek) i z powrotem, pomnożoną prze wcześniej ustaloną stawkę za kilometr, przykładowo:
Szczecin -> Gdańsk - 350km x 2 x stawka za kilometr

Przy dalekich trasach nie zostają naliczane dodatkowe koszty, zostają tylko zliczone kilometry przejechane przez naszą bagażówkę np. trasa (od A do B do C do A) x stawka za kilometr. Przy bliskich trasach lub też kursie po mieście ustalona zostaje bezpośrednio z kierowca dodatkowa opłata w zależności od czasu załadunków lub też ilości punktów na cełej trasie.

Oczywiście, że pomagamy podczas załadunku i rozładunku. Wszelkie kwestie pomocy prosimy ustalać bezpośrednio z naszymi kierowcami. Cena za wynoszenie-wnoszenie towaru lub też mebli z lokalu również zostaje ustalona bezpośrednio z kierowcą w zależności od ilości towaru jak i piętra w budynku.

 -50% za kurs? z nami jest to możliwe

Posiadamy w swojej ofercie stałe trasy kursów gdzie nasze bagażówki wracają praktycznie na pusto. Wszelkie informacie o dokładnych datach umieszczane zostają na naszym profilu na facebook-u.

Cena kursu z Poznania do Szczecina może wynieść 300 zł, dlaczego? Średnio raz na miesiąć nasza bagażówka wraca z Poznania na pusta dlatego też możemy zaoferować Pańswu tak niską cenę.

Cena kursu z Piły do Szczecina może wynieść 200 zł, dlaczego? Średnio raz na 2 tygodnie (najczęściej czwartek) nasza bagażówka wraca z Piły praktycznie na pusto dlatego też możemy zaoferować Pańswu tak atrakcyjną cenę.
Dlaczego warto skorzystać z naszych usług transportowych? bagażówek? taksówek bagażowych?

     W czasie długoletniego istnienia naszej firmy w branży transportowej zaufało nam wiele osób prywatnych jak i firm. Dzięki czemu pozwoliło nam to na wypracowanie stabilnej pozycji na rynku. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam poznać Państwa oczekiwań. Wiedza ta pozwoliła nam na stworzenie propozycji na miarę Waszych potrzeb. Dodatkowo zapewniamy bardzo atrakcyjne ceny oraz możliwość indywidualnego negocjowania warunków umowy.

Posiadamy różnego rodzaju bagażówkisamochodybusy do Państwa dyspozycji.


Przykładowe ceny dalszych kursów naszych bagażówek


Międzyzdroje Szczecin290

Warszawa Szczecin1500

Gorzów Szczecin300

Świnoujście Szczecin340