Smart Transport

Usługi transportowe Szczecin


     W branży transportu drobnicowego czyli pospolite bagażówki na rynku szczecińskim działamy od 2000 roku, od tamtego czasu wizerunek firmy do aktualnego SMART TRANSPORT zmieniał się nie raz. Naszym flagowym członem usług jest transport bagażowy, którym przewiozą Państwo takie rzeczy jak: meble, sprzęt agd-rtv, materiały budowlane, maszyny, urządzenia czy też palety z towarem. Nie boimy się wyzwań i przewozimy wszystko to co zmieści się do samochodu i co tylko może przyjść naszym klientom do głowy. Nasza flota bagażówek składa się już z 9 różnego rodzaju samochodów typu bus.

     Dla Państwa potrzeb od kilku lat poszerzamy nasze usługi. Niedawno zaczęliśmy współpracę z firmą zajmującą się transportem ciężarowym oraz autoholowaniem. Pragniemy dążyć do tego aby w jednym miejscu znaleźli Państwo transport dla siebie odpowiedni.

Podejmiemy się usług stałych zleceń.

Dla stałych klientów indywidualnych jak i firm przewidziane rabaty.


Dlaczego warto skorzystać z naszych usług transportowych? bagażówek? taksówek bagażowych?

     W czasie długoletniego istnienia naszej firmy w branży transportowej zaufało nam wiele osób prywatnych jak i firm. Dzięki czemu pozwoliło nam to na wypracowanie stabilnej pozycji na rynku. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam poznać Państwa oczekiwań. Wiedza ta pozwoliła nam na stworzenie propozycji na miarę Waszych potrzeb. Dodatkowo zapewniamy bardzo atrakcyjne ceny oraz możliwość indywidualnego negocjowania warunków umowy.

Chcesz do nas dołączyć?

Poszukujemy do współpracy różnego rodzaju transportu z Całej Polski oraz okolicznych miast typu: Gryfino, Pyrzyce, Goleniów, Police itp. Specjalnie dla naszych klientów chcielibyśmy poszerzyć naszą działalność na całą Polskę. Chcemy aby klient mógł w jednym miejscu dla siebie odpowiednią bagażówkę czy też lawetę.