Transport ciężarowy:
tel: 601 553 813

Transport do 1,5t:
tel: 535 877 284

biuro@bagazowki.szczecin.pl

Usługi transporowe

Ciężarówki - Jacek Boniecki


      W ramach działania naszej firmy oferujemy wszelakie możliwości transportu ciężkich i wielkogabarytowych towarów. Z tego powodu zachęcamy szczególnie firmy i przedsiębiorstwa działające w branży ciężkiego przemysłu, do zainteresowania usługami, jakimi jest transport ciężarowy. Z naszych usług można skorzystać zarówno w przypadku jednorazowej potrzeby przewozu, jak i zawiązać z nami stałą, niezwykle korzystną dla obu stron współpracę.

Posiadamy doświadczenie, odpowiednio przystosowaną flotę i doskonale przeszkolonych kierowców. Dzięki temu masz gwarancję w pełni profesjonalnej obsługi, transport na najwyższym poziomie i w optymalnym czasie oraz przewóz rzeczy na terenie kraju, jak i w obszarze całej unii europejskiej. Używane do świadczenia usług ciężarówki, mają wszystkie potrzebne dokumenty, regularne przeglądy i są serwisowane w autoryzowanych punktach, przez co nie przewidujemy na trasach nagłych awarii i związanych z tym opóźnień w dostarczeniu towaru.

Dysponujemy odpowiednim sprzętem pozwalającym na w pełni sprawne i szybkie usługi transportowe w zakresie transportu ciężarowego także dla firm działających w sektorach hutniczych, portowych, samochodowych i budowlanych, gdzie dostęp do najlepszych metod przewozy towarów jest podstawową kwestią, mającą diametralny wpływ na dalszą pracę, atrakcyjność usług wielu przedsiębiorstw a przede wszystkim profesjonalizm i fachowość.

Zapraszamy do zapoznania się z usługami transportu ciężarowego i długiej, w pełni satysfakcjonującej współpracy.