UWAGA możliwa promocja

Możliwość kursu z Poznania do Szczecina za 50% ceny.
Nasze bagażówki raz w miesiącu jeżdżą do Poznania, dlatego możemy zaoferować Państwu kurs:
np. z IKEA czy też po prostu z Poznania za 50% ceny.
Dokładne daty kursów na naszych funpage na Facebooku

Usługi transporowe IKEA

Bagażówki na trasie Poznań - Szczecin


      Jako firma dbająca o potrzeby klientów i bacznie obserwująca trendy na rynku, przedstawiamy nowe możliwości, wynikające z zapotrzebowania na transport międzymiastowy zakupów i bagaży. Obecnie proponujemy pomoc w przewozie zakupów i nie tylko zrobionych w Ikea Poznań przez mieszkańców Szczecina i okolic. Dzięki temu można bezproblemowo skorzystać z promocji w sieci Ikea w sklepie w Poznaniu, bez obaw o to, że nie będziecie Państwo w stanie dowieźć swoich zakupów do miejsca przeznaczenia.

Oczywiście w trosce o klientów i najwyższą jakość świadczonych przez nas usług, jesteśmy w stanie zaoferować przewóz rzeczy nawet najbardziej delikatnych oraz oczywiście mebli, których to transport jest zazwyczaj największym problemem. Wszystko za pomocą odpowiednio przystosowanej floty samochodowej i doświadczonej obsłudze, która zadba o transportowane zakupy od momentu ich przyjęcia po ich przekazanie właścicielowi.

Nasza taxi bagażowe przewożące wartościowe zakupy zrobione w Ikea Poznań, to najlepsza opcja dla każdego, zarówno osobo ogólnie nieposiadających możliwości przewozu, jak i tych, którzy planują większe zakupy, a wiadomo, że rodzinne, miejskie auto ich nie pomieści. W ten sposób nie jesteście już Państwo ograniczeni do wielkości zakupywanych towarów, podczas urządzania mieszkania czy remontu.

Zapraszamy zarówno do jednorazowego skorzystania z naszej oferty w przypadku nagłej potrzeby zaopatrzenia się w sklepie Ikea Poznań z dowozem w okolice Szczecina, jak i do stałej, owocnej współpracy zarówno osoby prywatne, jak i firmy.